Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
First Date (2021) me Titra Shqip

First Date (2021) me Titra Shqip

Ata shpresojnë se nuk do të jetë e fundit.Jul. 02, 2021United States103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Lidhur me blerjen e një Chrysler të vitit 1965, takimi i parë i Mike me Kelsey – vajza në vendin fqinj – nuk shkon siç duhet, duke e vendosur të riun në vëmendjen e kriminelëve, policëve dhe një zonje të çmendur macesh. Kështu fillon një mbrëmje e gjatë në të cilën dëshira, plumbat dhe rrëshqitjet do ta bëjnë çdo takim tjetër të parë të ndjehet si një shëtitje në park.

First Date (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal First Date
Vlerësimi IMDb 5.5 148 vota

Regjizori

Darren Knapp
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip
Hate by Dani Rovira (2021) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
The Sixth Sense 1999
The Immigrant (1917) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Back to School (2019) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)