Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fireball (2009) me Titra Shqip

Fireball (2009) me Titra Shqip

Zjarri digjet për hakmarrje!May. 03, 2009Canada85 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ish -superylli i futbollit amerikan Tyler Draven përfundon pas hekurave, duke krijuar një skandal të konsiderueshëm. Gjatë qëndrimit të tij në burg shpërthen një zjarr: nxehtësia e flakëve e kombinuar me sasinë e jashtëzakonshme të stereoideve që pulsojnë në venat e tij e transformon Draven me një aftësi për të krijuar dhe vënë zjarr. Çmenduria, paranoja dhe ankthi për hakmarrje e zotërojnë atë, duke errësuar në mendjen e tij çdo trashëgimi të paqartë arsyetimi.

Fireball (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fireball
Vlerësimi IMDb 4.3 437 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 17 vota

Regjizori

Aktorët

Ian Somerhalder isLee Cooper
Lee Cooper
Lexa Doig isAva Williams
Ava Williams
Aleks Paunovic isTyler Draven
Tyler Draven
Aaron Pearl isFire Lieutenant
Fire Lieutenant
Colin Cunningham isTim Timmonds
Tim Timmonds
Linda Darlow isNurse Darwin
Nurse Darwin
Lauro Chartrand isBoom Operator
Boom Operator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Man with the Iron Heart 2017
Deep (2021) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Lucy 2014
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Natasha 2007
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Rogue River (2012) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip