Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Finding ‘Ohana (2021)

Finding ‘Ohana (2021)

Home is where 'Ohana is.Jan. 29, 2021United States123 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një verë në një pjesë rurale të ishullit Oahu shndërrohet në një aventurë të madhe për një vëlla dhe motër, që të dy u rritën në Brooklyn. Duke ndjekur një ditar me udhëzime për një thesar antik, ata do të kenë një përvojë epike në gjetjen e miqve të rinj dhe rizbulimin e rrënjëve të tyre Havaiane.

Finding ‘Ohana (2021)
Finding ‘Ohana (2021)
Finding ‘Ohana (2021)
Finding ‘Ohana (2021)
Finding ‘Ohana (2021)
Finding ‘Ohana (2021)
Finding ‘Ohana (2021)
Finding ‘Ohana (2021)
Titulli origjinal Finding 'Ohana
Vlerësimi IMDb 6.1 7,008 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 226 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Godzilla: King of the Monsters 2019
Bloodsport II 1996
Foxfire 1996
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008
Sniper 2 2002
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Soul (2020)
Sniper: Ultimate Kill 2017
Santana (2020)
The Bourne Ultimatum 2007
Godzilla vs. Kong 2021
Endangered Species (2021) me Titra Shqip