Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip

Finding Bliss (2009) me Titra Shqip

Jan. 01, 2009USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një viti papunësie, regjisorja aspiruese Jody Balaban detyrohet të marrë të vetmen punë me pagë të lartë që i është ofruar: të punojë në Grind Productions, një kompani që prodhon filma për të rritur. Jody përpiqet të shfrytëzojë situatën në avantazhin e saj, duke përdorur makineritë e studios për projektet e saj pas orarit të punës. Por kur zbulohet sekreti i saj, Jody detyrohet të punojë për Jeff Drake, drejtorin arrogant dhe joshës të kompanisë.

Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Finding Bliss
Vlerësimi IMDb 5.3 2,476 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 40 vota

Regjizori

Julie Davis
Regjizori

Aktorët

Leelee Sobieski isJody Balaban
Jody Balaban
Matthew Davis isJeff Drake
Jeff Drake
Jamie Kennedy isRichard 'Dick' Harder
Richard 'Dick' Harder
Tim Bagley isAlan Balaban
Alan Balaban
Caroline Aaron isDebra Balaban
Debra Balaban
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
It Takes Three (2021) me Titra Shqip
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Soul (2020)
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Get the Goat 2021
The Lift (2021) me Titra Shqip
One A.M. (1916) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Knight and Day (2010)
Half Brothers (2020)