Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 876 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Finch (2021) me Titra Shqip

Finch (2021) me Titra Shqip

Nov. 04, 2021BE115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Finch, një inxhinier robotik, është një nga të paktët të mbijetuar të një ngjarjeje katastrofike diellore që e ka kthyer botën në një shkretëtirë. Ai ka jetuar në një bunker nëntokësor për dhjetë vjet, ku ka ndërtuar një univers të tijin që e ndan me qenin Goodyear. I sëmurë përfundimisht, me kalimin e kohës ai krijon një robot që mund të kujdeset për kafshën kur ai nuk mund ta bëjë më vetë. Duke nisur një udhëtim të rrezikshëm në Perëndimin e shkretë Amerikan, Finch do të përpiqet t’i tregojë robotit, të quajtur Jeff, gëzimin dhe habinë e asaj që do të thotë të jesh gjallë dhe ta mësojë atë të bëhet sa më njeri që të jetë e mundur. Në të njëjtën kohë, Goodyear do të duhet të mësojë të pranojë dhe t’i besojë zotërisë së tij të ri.

Finch (2021) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Finch
Vlerësimi IMDb 6.7 12 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 16 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Inferno 1999
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Hard Candy 2005