Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Final Frequency (2021) me Titra Shqip

Final Frequency (2021) me Titra Shqip

Fletorja sekrete e Nikola Teslës sapo ra në duar të gabuara.Jun. 11, 2021USA91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një student PhD lidh dridhje të pazakonta në Los Angeles me shkencëtarë mashtrues, të cilët do të armatosin sekretet e Nikola Tesla dhe do të shkaktojnë tërmete masive, nëse ata mund të gjejnë vetëm fletoren e tij të humbur

Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Final Frequency
Vlerësimi IMDb 3.4 125 vota

Regjizori

Tim Lowry
Regjizori

Aktorët

Richard Burgi isCyrus Slanton
Cyrus Slanton
Lou Ferrigno Jr. isFrank Jones
Frank Jones
Josh Murray isAgent Colin Ward
Agent Colin Ward
Kirby Bliss Blanton isEsther Dahlset
Esther Dahlset
Charles Shaughnessy isProfessor Stuart Conrad
Professor Stuart Conrad
Luke Guldan isPaul Dahlset
Paul Dahlset
Abhay Walia isGeorge Peter
George Peter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Elite Squad 2007
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
American Ninja 1985
School’s Out Forever 2021
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip