Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip

Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip

Jan. 02, 2020China110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Kinën mesjetare, në kohën e tiranisë së Dinastisë Jin, Xin Qiji merr armët së bashku me bashkëfshatarët e tij për të rrëzuar Perandorin nga froni dhe për të bashkuar Kinën.

Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 辛弃疾1162
Vlerësimi IMDb 6.2 40 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota

Regjizori

Zhe Zhang
Regjizori

Aktorët

Tse Miu isXin Qiji
Xin Qiji
Nan Sheng isLi Shuanghua
Li Shuanghua
Jason Zheng isMonk Yi Duan
Monk Yi Duan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Bloodsport III 1996
Knuckledust 2020
SAS: Red Notice 2021
The World Is Not Enough (1999) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021
So Undercover (2012) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens 2015
Foxfire 1996
Double Impact 1991