Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fighting Fish (2012) me Titra Shqip

Fighting Fish (2012) me Titra Shqip

Oct. 01, 2012Thailand92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mike është një djalë i ri që u transferua në Tajlandë, ku planifikon të rindërtojë një jetë të re pas fatkeqësive të tij. Ndërsa ndiqet nga policia, Mike përplaset me Yo, një bashkëmoshatar lokal i cili i lejon atij të fshihet nga zbatuesit e ligjit në shtëpinë e tij. Yo ka një grua që është bërë paraplegjike pas një aksidenti me makinë: për të paguar për trajtimin dhe ndihmën e saj, ai shkon në luftime klandestine. Mike duke qenë gjithashtu një luftëtar i mirë, Yo e fut atë në xhiro, por e paralajmëron që të qëndrojë larg nga një sekt i arteve marciale me nofkën Fighting Fish përkundër këtij shpërblimi më të lartë premtues. Mike, megjithatë, i tërhequr nga perspektivat e fitimeve, nuk i dëgjon këshillat.

Fighting Fish (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal ดุ ดวล ดิบ
Vlerësimi IMDb 5.1 190 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Send It! (2021) me Titra Shqip
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
X-Men 2000
300 2006
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip