Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip

Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip

Jeni kurioz?Feb. 11, 2015United States125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e studentes së re të universitetit Anastasia Steele ndryshon rrënjësisht kur takon Christian Gray, CEO të një kompanie dhe një njeri aq magjepsës sa edhe i errët dhe plot sekrete, për një intervistë. Kur të dy fillojnë takimin, Anastasia nënshkruan një lloj kontrate e cila liston rregullat e marrëdhënies së tyre, të përbëra nga dominimi dhe nënshtrimi.

Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fifty Shades of Grey
Vlerësimi IMDb 4.1 304,619 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 9,677 vota

Regjizori

Peter Kohn
Regjizori

Aktorët

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Jennifer Ehle isCarla Wilks
Carla Wilks
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Victor Rasuk isJose Rodriguez
Jose Rodriguez
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Marcia Gay Harden isDr. Grace Trevelyan-Grey
Dr. Grace Trevelyan-Grey
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Syriana 2005
Centigrade 2020
I Am All Girls (2021)
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
Locked In (2021)
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Entrapment 1999
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip