Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip

Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip

Shumë më e errët se gri.Jan. 28, 2016United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Milioneri i çmendur Christian Black prezanton studenten e trembur të kolegjit Hannah Steele në botën e “romancës” pasi ajo e interviston atë për gazetën e shkollës. Marrëdhënia e tyre qesharake dhe vicioze vazhdon, pavarësisht nga mangësitë e dukshme amortizuese të Christian, çuditjet e tepërta të nënës birësuese raciste Claire, vëllait të talentuar Eli dhe shoqes së dhomës nimfomaniake të Hannah, Kateesha.

Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip
Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip
Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fifty Shades of Black
Vlerësimi IMDb 3.5 20,395 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 1,079 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Misfits (2021) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Nest 2020
The Circus (1928) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Blind Dating 2006 me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip