Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip

Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip

Mos Humbni Kulmin.Jan. 17, 2018United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marrëdhënia midis Anastasia Steele dhe Christian Gray ka marrë një kthesë të paparashikueshme. Filloi me një marrëveshje sui generis dhe përfundoi me lindjen e një dashurie të vërtetë, një dashuri pa të cilën Kristiani nuk mund të bëjë më. Ndërsa Anastasia u bë më e sigurt në vetvete, Christian ngadalë u mbështet tek ajo dhe vendosi të martohej me të. Sidoqoftë, lidhja e tyre do të vihet përsëri në provë.

Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fifty Shades Freed
Vlerësimi IMDb 4.5 59,263 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 6,375 vota

Regjizori

James Foley
Regjizori

Aktorët

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Eric Johnson isJack Hyde
Jack Hyde
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Marcia Gay Harden isDr. Grace Trevelyan-Grey
Dr. Grace Trevelyan-Grey
Andrew Airlie isCarrick Grey
Carrick Grey
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pagglait 2021
Saving Private Ryan (1998)
Decadencia (2015) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Hemel (2012) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017
Love Object (2003) me Titra Shqip
Christmas on Ice 2020
Step Up (2006) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
Tubelight (2017) me Titra Shqip