Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip

Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip

Çdo përrallë ka një anë të errët.Feb. 08, 2017United States118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anastasia pranon një punë të re në një shtëpi botuese në Seattle, megjithëse ende mendon vazhdimisht për Christian. Historia e tyre rindizet kur Christian propozon të takohet përsëri: për të mos e humbur atë, ai është i gatshëm të ripërcaktojë kushtet e marrëveshjes së tyre dhe të zbulojë diçka më shumë për veten e tij. Kur më në fund gjithçka duket se po shkon mirë, Anastasia e gjen veten të merret me ata që luajtën një rol të rëndësishëm në jetën e Kristianit.

Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fifty Shades Darker
Vlerësimi IMDb 4.6 95,403 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 6,350 vota

Regjizori

James Foley
Regjizori

Aktorët

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Eric Johnson isJack Hyde
Jack Hyde
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Bella Heathcote isLeila Williams
Leila Williams
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Victor Rasuk isJosé Rodriguez
José Rodriguez
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Bruce Altman isJerry Roach
Jerry Roach
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mainstream (2020)
Villain (2020)
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Paper Lives 2021
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
News of the World 2020
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip