Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ferry (2021)

Ferry (2021)

May. 14, 2021Belgium106 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2006, në Amsterdam, Ferry Bouman punon për narkobosin Ralph Brink, një kriminel i fuqishëm dhe mentori i tij. Por një ditë banda pëson një grabitje brutale që i shkakton plagë të rënda djalit të Ralph.

Kur të gjitha të dhënat tregojnë për një grup kampistësh në Brabant, Ferry ka për detyrë të gjejë fajtorët. Pas viteve të mungesës, Ferry kthehet te Brabant i tij i dashur, nga i cili ishte larguar shumë vite më parë. Bashkimi i vështirë me familjen që ai nuk e ka parë për ca kohë, kthimi në jetën nomade që kishte harruar dhe takimi me fqinjën simpatike Danielle ngadalë rrit nervozizmin e Ferry. Udhëtimi do të çojë në rezultate të papritura, duke e ngarkuar besnikërinë e tij.

Ferry (2021)
Ferry (2021)
Ferry (2021)
Ferry (2021)
Ferry (2021)
Titulli origjinal Ferry
Vlerësimi IMDb 7.1 6,765 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 89 vota

Regjizori

Aktorët

Frank Lammers isFerry Bouman
Ferry Bouman
Elise Schaap isDanielle van Marken
Danielle van Marken
Huub Stapel isRalph Brink
Ralph Brink
Monic Hendrickx isClaudia Bouman
Claudia Bouman
Raymond Thiry isJohn Zwart
John Zwart
Yannick van de Velde isLars van Marken
Lars van Marken
Tim Linde isMatthijs Brink
Matthijs Brink
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bloodsport II 1996
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
K-9: P.I. (2002)
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip