Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Feral State (2021) me Titra Shqip

Feral State (2021) me Titra Shqip

Out here, there are no rulesMay. 28, 2021United States78 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Disa të rinj, jetimë dhe të arratisur, “birësohen” nga një ish-marins, i cili krijon me ta një bandë të errët, që tmerron parqet dhe kampingjet e Floridës qendrore.

Feral State (2021) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Feral State
Vlerësimi IMDb 5.9 1,019 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota

Regjizori

Jon Carlo
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Legacy 2012
Out of Reach 2004
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Tenet (2020)
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip