Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip

Femme Fatale (2002) me Titra Shqip

Asgjë nuk është më e dëshirueshme ose më vdekjeprurëse sesa një grua me një sekret.Apr. 30, 2002France114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Laura Ash është një hajdute bizhuterish dhe një manipuluese shumë e aftë. Shtatë vjet pas një vjedhje të bujshme, ajo kthehet në Francë, në Kanë, e ndjekur nga bashkëpunëtorët e vjetër që ka mashtruar dhe të cilët e gjurmojnë përmes një fotoje të një paparaci …

Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Femme Fatale
Vlerësimi IMDb 6.2 34,390 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 386 vota

Regjizori

Aktorët

Rebecca Romijn isLaure / Lily (as Rebecca Romijn-Stamos)
Laure / Lily (as Rebecca Romijn-Stamos)
Antonio Banderas isNicolas Bardo
Nicolas Bardo
Fiona Curzon isStanfield Phillips
Stanfield Phillips
Daniel Milgram isPierre / Bartender
Pierre / Bartender
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip