Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Felix and the Treasure of Morgäa 2021

Felix and the Treasure of Morgäa 2021

Feb. 21, 2021Canada84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Duke përfituar nga mungesa e nënës së tij ndërsa ajo u nis me një anije udhëtimi për një pushim dhe relaksim, 12-vjeçari Félix u nis për të gjetur babanë e tij, një peshkatar që u zhduk në det dy vjet më parë.

Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Titulli origjinal Félix et le trésor de Morgäa
Vlerësimi IMDb 6.2 92 vota

Regjizori

Nicola Lemay
Regjizori

Aktorët

Karine Vanasse isMorgäa (voice)
Morgäa (voice)
Gabriel Lessard isFélix (voice)
Félix (voice)
Guy Nadon isTom (voice)
Tom (voice)
Marc Labrèche isKlaus (voice)
Klaus (voice)
Antoine Durand isJack (voice)
Jack (voice)
Tristan Harvey isPaul Potvin (voice)
Paul Potvin (voice)
Éveline Gélinas isAnnie (voice)
Annie (voice)
Catherine Proulx-Lemay isMylène (voice)
Mylène (voice)
Frédéric Desager isBobo (voice)
Bobo (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Justice Society: World War II 2021
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Bumblebee 2018
Safety 2020
Secret Magic Control Agency 2021
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
Avatar (2009)
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009
Ant-Man 2015
X-Men: Apocalypse 2016