Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 163 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fear Street Part Two: 1978 (2021) me Titra Shqip

Fear Street Part Two: 1978 (2021) me Titra Shqip

Gjeni të vërtetën.Jul. 09, 2021United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kampistët dhe instruktorët janë të ndarë në Camp Nightwing, një kamp i banuar nga njerëz nga Sunnyvale dhe Shadyside. Por, kur ngjarje të tmerrshme fillojnë të ndodhin në qytetet e tyre, banorët e të dy zonave duhet të bashkohen për të zgjidhur misteret.

Fear Street Part Two: 1978 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fear Street Part Two: 1978
Vlerësimi IMDb 6.8 1,867 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 41 vota

Regjizori

Leigh Janiak
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Quiet Kill 2004
The Hole (2001) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Inside (2007) me Titra Shqip
The Barber 2002
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip