Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 119 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip

Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip

Jepini fund mallkimit.Jul. 16, 2021United States114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në 1666 një gjueti shtrigash do të shkaktojë një mallkim që do të vazhdojë për shekuj dhe shekuj, derisa, në 1994, një grup adoleshentësh të përpiqen t’i japin fund asaj.

Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fear Street: 1666
Vlerësimi IMDb 6.7 8,795 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 233 vota

Regjizori

Leigh Janiak
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Playhouse (2021) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2006
The Deep Ones (2020) me Titra Shqip
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
The Ordeal 2005
The Clovehitch Killer (2018)
The Hills Have Eyes 2 2007
The Banishing (2021) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip