Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 168 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip

Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip

Përballuni me të keqen.Jul. 02, 2021United States107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas një tragjedie të tmerrshme në Shadyside, Ohio, një grup adoleshentësh e kuptojnë se seria e ngjarjeve brutale nuk ishte e rastësishme dhe se ata mund të ishin viktimat e radhës.

Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fear Street Part One: 1994
Vlerësimi IMDb 7.4 14 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 124 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Butchers (2021) me Titra Shqip
Dig Two Graves (2014) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
The Manor (2021) me Titra Shqip