Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Fear of Rain 2021

Fear of Rain 2021

Some voices you can't outrun.Feb. 12, 2021United States109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për adoleshenten Rain Burroughs, një diagnozë e skizofrenisë do të thotë të luftosh çdo ditë për të kuptuar se çfarë është e vërtetë ose fryti i mendjes së saj. Imazhe shqetësuese, zëra pikëllues dhe ndjenja traumatike i ngatërrojnë ditët, por asgjë nuk e largon nga ideja se të qarat që dëgjon nga papafingoja e fqinjit janë të vërtetë. Megjithëse nuk mund t’i bindë prindërit e saj, ajo gjen mbështetje nga Caleb, një shok i shkollës i ngathët, i cili mund të jetë thjesht një trill i imagjinatës së tij.

Fear of Rain 2021
Fear of Rain 2021
Fear of Rain 2021
Fear of Rain 2021
Fear of Rain 2021
Titulli origjinal Fear of Rain
Vlerësimi IMDb 5.9 3,413 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 243 vota

Regjizori

Aktorët

Katherine Heigl isMichelle Burroughs
Michelle Burroughs
Harry Connick Jr. isJohn Burroughs
John Burroughs
Madison Iseman isRain Burroughs
Rain Burroughs
Eugenie Bondurant isDani McConnell
Dani McConnell
Enuka Okuma isDr. Elyn Pangloss
Dr. Elyn Pangloss
Lyla Restaino isYoung Rain
Young Rain
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Fear Street Part Two: 1978 (2021) me Titra Shqip
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
The Beast 2020
Immortals 2011
The Toll 2021
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Decadencia (2015) me Titra Shqip