Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 247 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fatherhood (2021) me Titra Shqip

Fatherhood (2021) me Titra Shqip

Në të, së bashku.Jun. 18, 2021109 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së gruas së tij menjëherë pas lindjes së vajzës së tyre, Matt Logelin e gjen veten përballë dhimbjes së humbjes nga njëra anë dhe sfidës më të madhe të jetës së tij nga ana tjetër: atësia. Zgjedhja për t’u kujdesur për vajzën e tij të vogël Maddy ashtu siç do të donte gruaja e tij Liz, Matt është i vendosur ta bëjë atë vetë. Por ai do të zbulojë që të rritësh një vajzë dhe të bëhesh një baba i mirë kërkon ndihmën e kaq shumë njerëzve të tjerë, nga familja e tij te miqtë, përmes shefit dhe një dashurie të re që, për ironi të fatit, quhet Liz.

Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fatherhood
Vlerësimi TMDb 8.2 228 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Palmer (2021)
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Soy Rada: Serendipity (2021) me Titra Shqip
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Pay Day (1922) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon (2021) me Titra Shqip
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
AK vs AK 2020