Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 289 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip

Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip

Një vështrim që çoi në një mbrëmje. Një gabim për të cilin do të pendohet ... PËR GJITHË JETËN E TIJ.Sep. 11, 1987United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Dan është një avokat, ai është një njeri i mirë dhe i qetë: ai ka një grua të bukur, një shtëpi të bukur, një vajzë dhe një qen. Por një mbrëmje, në një festë, ai takon një të panjohurë me emrin Aleks, një grua e pangopur. Aventura duket e lehtë dhe pa pasoja. Në vend të kësaj ka një takim të dytë; është ajo, këtë herë, që e dëshiron atë: aq më tepër që familja e tij është jashtë për fundjavë. Në këtë pikë, Dan do të donte të ribashkohej me radhët dhe t’i bënte Aleksit dalje, por ajo nuk dorëzohet dhe fillon ta bëjë jetën e tij të pamundur …

Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fatal Attraction
Vlerësimi IMDb 6.9 79,328 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 954 vota

Regjizori

Adrian Lyne
Regjizori

Aktorët

Michael Douglas isDan Gallagher
Dan Gallagher
Glenn Close isAlexandra
Alexandra "Alex" Forrest
Anne Archer isBeth Gallagher
Beth Gallagher
Ellen Hamilton Latzen isEllen Gallagher
Ellen Gallagher
Meg Mundy isJoan Rogerson
Joan Rogerson
Tom Brennan isHoward Rogerson
Howard Rogerson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pixie 2020
Bloodsport III 1996
Jaded 1998
The Kid Detective 2020
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Making Love 2000
Tomorrow You’re Gone (2012) me Titra Shqip
The Way We Are 2020
The Night House (2021) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip