Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 103 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip

Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip

Mar. 06, 2014Italy110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Elena (Kasia Smutniak) dhe Antonio (Francesco Arca) nuk janë krijuar për njëri -tjetrin: personazhet e tyre, vizionet e tyre për botën, zgjedhjet e tyre dhe mënyrat e tyre të marrëdhënies me të tjerët janë shumë të ndryshme dhe krejt e kundërta.. Sidoqoftë, ata janë pushtuar pashmangshëm nga një tërheqje e pashmangshme reciproke, të cilën ata duhet ta kishin shmangur edhe për faktin se Elena është e lidhur me Giorgio (Francesco Scianna) dhe Antonio me Silvia (Carolina Crescentini), shoqja më e mirë e Elenës. Sikur të mos mjaftonte kjo, Fabio (Filippo Scicchitano), shoku më i mirë i ri i Elenës, e urren Antonion për shkak të homofobisë së tij të theksuar. Tërheqja fizike midis Elenës dhe Antonio sjell turbulencën e parë të madhe në jetën e gruas: një stuhi pasioni që do të ndryshojë të gjitha marrëdhëniet dhe që nuk do të jetë e vetmja që ajo do të përjetojë gjatë dhjetë viteve.

Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Allacciate le cinture
Vlerësimi IMDb 6.5 2,817 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 214 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Nomadland 2020
Rush Hour 1998
Luca (2021) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Prom Night 2008
Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)