Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Fast and Fierce: Death Race 2020

Fast and Fierce: Death Race 2020

An illegal street race with everything on the line!May. 19, 2020United States85 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jack Tyson është një djalë i ri që merr pjesë në një garë të paligjshme makinash nga Meksika në Kaliforni kur një grua e dëshpëruar, duke ikur nga i dashuri i saj gangster abuziv që po financon turneun, hidhet në makinën e tij duke u lutur për ndihmën e tij dhe e cila ka një USB inkriminuese që mund të dërgojë të dashurin e saj bandit, ndër të tjera, në burg.

Fast and Fierce: Death Race 2020
Fast and Fierce: Death Race 2020
Titulli origjinal Fast and Fierce: Death Race
Vlerësimi IMDb 2.2 350 vota
Vlerësimi TMDb 6 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Special Ops 2016
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens 2015
Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
The Mitchells vs. The Machines 2021
Casino Royale 2006 me Titra Shqip