Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
Fast and Fierce: Death Race 2020 me Titra Shqip

Fast and Fierce: Death Race 2020 me Titra Shqip

Një garë ilegale në rrugë me gjithçka në linjë!May. 19, 2020United States85 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jack Tyson është një djalë i ri që merr pjesë në një garë të paligjshme makinash nga Meksika në Kaliforni kur një grua e dëshpëruar, duke ikur nga i dashuri i saj gangster abuziv që po financon turneun, hidhet në makinën e tij duke u lutur për ndihmën e tij dhe e cila ka një USB inkriminuese që mund të dërgojë të dashurin e saj bandit, ndër të tjera, në burg.

Fast and Fierce: Death Race 2020 me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Fast and Fierce: Death Race
Vlerësimi IMDb 4.2 350 vota
Vlerësimi TMDb 6 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
The Survivalist (2021) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip