Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Farewell Darkness (2007) me Titra Shqip

Farewell Darkness (2007) me Titra Shqip

Ndonjëherë Lufta kthehet në shtëpiAug. 01, 2007USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Michael kthehet në shtëpi në Çikago nga Operacioni Liria e Irakut me më shumë plagë se sa u largua. I abuzuar nga babai i tij, Roman, kur ishte fëmijë, ai kaloi vitet e tij të adoleshencës si një hajdut i vogël derisa të kapet dhe t’i jepet një ultimatum, ushtarak ose burg. Tani, që Turneu i tij i përgjakshëm i Detyrës ka përfunduar, ai kthehet në shtëpi për të gjetur nënën e tij, Terezën, të vdekur nga dora e saj, e shtyrë në prag nga burri i saj abuzues Roman. Michael betohet se do të marrë hak për nënën e tij të varfër duke vrarë Romanin. Por ai duhet të ketë një ditë të fundit me të dashurën e tij, Rose, një maturante e shkollës së mesme e cila i qëndroi besnike Michaelit gjatë turneut të tij. Por ky ribashkim i lumtur i të dashuruarve të rinj merr një kthesë për më të keqen kur Michael fillon të tregojë sjellje abuzive ndaj Rose, jo ndryshe nga sjelljet e babait të tij si fëmijë. Michael duhet të zgjedhë të lërë të kaluarën e tij dhe ta lërë babanë e tij të kalbet në ferrin e vet të torturës, ose të bashkohet me të pranë tij.

Farewell Darkness (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Farewell Darkness
Vlerësimi IMDb 7.3 33 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warning (2021) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
Blast Beat (2021) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Che: Part Two (2009) me Titra Shqip
Brick 2006
Monamour (2006) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Titane (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip