Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip

Zbuloni sekretin e Serfistit.Jun. 13, 2007United States92 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sue dhe Reed kanë njoftuar martesën e tyre, por një kërcënim i ri shfaqet mbi planetin tonë: Fantastic 4 duhet të luftojë me paralajmërimin ndërgalaktik Silver Surfer. Në bordin e një serfi që mund të thithë dhe përpunojë energjinë, karakteri enigmatik synon të shkatërrojë Tokën. Ndërsa bën kërdinë, Reed, Sue, Johnny dhe Ben duhet të hedhin dritë mbi misterin e saj dhe të ndalojnë kërcënimin që paraqet kthimi i Victor Von Doom …

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
Vlerësimi IMDb 5.6 253,702 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 6,281 vota

Regjizori

Tim Story
Regjizori

Aktorët

Ioan Gruffudd isReed Richards / Mr. Fantastic
Reed Richards / Mr. Fantastic
Jessica Alba isSue Richards / Invisible Woman
Sue Richards / Invisible Woman
Chris Evans isJohnny Storm / Human Torch
Johnny Storm / Human Torch
Michael Chiklis isBen Grimm / The Thing
Ben Grimm / The Thing
Julian McMahon isVictor von Doom / Doctor Doom
Victor von Doom / Doctor Doom
Kerry Washington isAlicia Masters
Alicia Masters
Andre Braugher isGeneral Hager
General Hager
Laurence Fishburne isNorrin Radd / Silver Surfer (voice)
Norrin Radd / Silver Surfer (voice)
Doug Jones isNorrin Radd / Silver Surfer
Norrin Radd / Silver Surfer
Beau Garrett isFrankie Raye
Frankie Raye
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tracks (2013) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day 1991
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Mayday (2021) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip