Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip

Fantastic Four (2005) me Titra Shqip

4 fishin aksion. 4 fishin aventurë. 4 fishin fantastik.Jun. 29, 2005United States106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi janë ekspozuar ndaj rrezatimit, disa astronautë marrin superfuqi: Reed Richards, fiton aftësinë për të shtrirë trupin e tij dhe merr emrin e Z. Fantastik; e dashura e tij, Sue Storm, bëhet e padukshme dhe arrin të krijojë fusha magnetike; vëllai i vogël i vajzës Johnny Storm arrin të kontrollojë zjarrin dhe bëhet Njeriu Pishtar, ndërsa piloti Ben Grimm shndërrohet në një krijesë prej guri, Thing. Të katër përdorin superfuqitë për të luftuar kundër qëllimeve të mbrapshta të Doctor Doom.

Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fantastic Four
Vlerësimi IMDb 5.7 315,043 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 7,455 vota

Regjizori

Brian Smrz
Regjizori

Aktorët

Ioan Gruffudd isReed Richards / Mr. Fantastic
Reed Richards / Mr. Fantastic
Jessica Alba isSue Storm / Invisible Woman
Sue Storm / Invisible Woman
Chris Evans isJohnny Storm / Human Torch
Johnny Storm / Human Torch
Michael Chiklis isBen Grimm / The Thing
Ben Grimm / The Thing
Julian McMahon isVictor von Doom / Doctor Doom
Victor von Doom / Doctor Doom
Kerry Washington isAlicia Masters
Alicia Masters
Laurie Holden isDebbie McIlvane
Debbie McIlvane
Kevin McNulty isJimmy O'Hoolihan
Jimmy O'Hoolihan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tom Clancy’s Without Remorse 2021
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Godzilla: King of the Monsters 2019
Those Who Wish Me Dead (2021)
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Watchmen (2009) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Bloodsport 1988