Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
False Positive (2021) me Titra Shqip

False Positive (2021) me Titra Shqip

Asnjëherë mos e nënvlerësoni intuitën e nënës.Jun. 18, 2021United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi janë pajtuar me vështirësitë e të pasurit një fëmijë, një çift duket se e ka gjetur shpëtimtarin e tij në një specialist të njohur në fushën e riprodhimit dhe pjellorisë. Sidoqoftë, ndërsa shpresa kthehet në lumturi, e ardhmja nënë shtatzënë hidhet në një spirale dyshimi që e kërcënon atë ta mbajë realitetin.

False Positive (2021) me Titra Shqip
False Positive (2021) me Titra Shqip
False Positive (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal False Positive
Vlerësimi IMDb 4.7 1,539 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 35 vota

Regjizori

John Lee
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sacrifice (2021) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The Thing (1982) me Titra Shqip
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
Chance (2020)
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip