Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Face/Off (1997) me Titra Shqip

Face/Off (1997) me Titra Shqip

Për ta kapur, ai duhet të bëhet ai.Jun. 27, 1997United States138 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sean Archer është një agjent i FBI-së i cili përballet me Castor Troy gjatë një aksioni policor, një terrorist i rrezikshëm që zotëron një bombë vdekjeprurëse dhe i cili në një aksion të mëparshëm vrau djalin e tij. Një ditë një aksident e dërgon terroristin në koma dhe kjo i lejon Sean, falë operacionit, të marrë formën e tij në përpjekje për të neutralizuar bombën. Krimineli, megjithatë, del nga koma dhe luan rolin duke u vendosur në zyrën e Archer …

Face/Off (1997) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Face/Off
Vlerësimi IMDb 7.2 355,653 vota
Vlerësimi TMDb 7 3,812 vota

Regjizori

John Woo
Regjizori

Aktorët

John Travolta isSean Archer / Castor Troy
Sean Archer / Castor Troy
Nicolas Cage isCastor Troy / Sean Archer
Castor Troy / Sean Archer
Joan Allen isEve Archer
Eve Archer
Gina Gershon isSasha Hassler
Sasha Hassler
Dominique Swain isJamie Archer
Jamie Archer
Nick Cassavetes isDietrich Hassler
Dietrich Hassler
Harve Presnell isVictor Lazarro
Victor Lazarro
Colm Feore isDr. Malcolm Walsh
Dr. Malcolm Walsh
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breaking News in Yuba County 2021
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Sniper: Assassin’s End 2020
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
300 2006
The Sicilian Clan 1969
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip