Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip

Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip

Cruise. Kidman. Kubrick.Jul. 16, 1999United Kingdom159 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bill, një mjek pa asnjë cilësi, kalon në krizë kur gruaja e tij Alice i tregon ëndrrat e saj për tradhti dhe kur një nga pacientet e tij i rrëfen dashurinë e tij para kufomës së babait të saj. Billi do të tundohet nga një prostitutë, ai do të marrë pjesë në një festë orgjiastike ku do të zbulohet dhe si të thuash i shpëtuar nga një grua misterioze.

Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Eyes Wide Shut
Vlerësimi IMDb 7.4 314,301 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 4,276 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isDr. William 'Bill' Harford
Dr. William 'Bill' Harford
Nicole Kidman isAlice Harford
Alice Harford
Sydney Pollack isVictor Ziegler
Victor Ziegler
Madison Eginton isHelena Harford
Helena Harford
Leelee Sobieski isMilich's Daughter
Milich's Daughter
Todd Field isNick Nightingale
Nick Nightingale
Sky du Mont isSandor Szavost
Sandor Szavost
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
LelleBelle (2010) me Titra Shqip
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
The White Tiger (2021)
Minamata (2020) me Titra Shqip
Held (2021) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Lansky (2021) me Titra Shqip
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
The Life Ahead 2020