Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Extraction (2020) me Titra Shqip

Extraction (2020) me Titra Shqip

Kur përfundon misioni, fillon shpengimiApr. 24, 2020USA116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mercenari i tregut të zi Tyler Rake (Chris Hemsworth) nuk ka asgjë për të humbur kur punësohet për të shpëtuar djalin e rrëmbyer të një shefi të krimit ndërkombëtar. Por në botën e turbullt të trafikantëve të armëve dhe drogës, misioni, i cili nga jashtëzakonisht i rrezikshëm në pothuajse i pamundur, do të ndryshojë përgjithmonë Rake dhe jetën e djalit.

Extraction (2020) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Extraction
Vlerësimi IMDb 6.7 177,912 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 4,096 vota

Regjizori

Jon Mallard
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex and the City (2008) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
The Clovehitch Killer (2018)
Suburra (2015)
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Stowaway 2021
The New Mutants 2020
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
The Yin Yang Master 2021
Clash of the Titans 2010