Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Extract (2009) me Titra Shqip

Extract (2009) me Titra Shqip

Ngjitja tek mashkulli nuk është dukur kurrë kaq mirë.Sep. 03, 2009United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Joel është pronari i një kompanie që merret me nxjerrjen e esencave të luleve. Papritmas jeta e tij përmbyset nga një seri e tërë problemesh personale dhe profesionale. Në fakt, ai zbulon se gruaja e tij po e tradhton dhe në të njëjtën kohë ai është i hipnotizuar nga punonjësja e re. Në punë, gjërat nuk janë më mirë: disa punonjës përpiqen në çdo mënyrë të përfitojnë prej tij.

Extract (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Extract
Vlerësimi IMDb 6.1 46,097 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 414 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
The Get Together (2020) me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Happily 2021
French Exit (2021)
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Funny People (2009) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip