Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Extinct (2021) me Titra Shqip

Extinct (2021) me Titra Shqip

Fundi është vetëm fillimi i tyreAug. 20, 2021Canada84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy ekzemplarë të një specie të mrekullueshme të kafshëve me gëzof gjenden të katapultuar në ditët tona. Ata zbulojnë se speciet e tyre janë zhdukur dhe ata duhet të udhëtojnë prapa në kohë që të përpiqen të shpëtojnë racën e tyre.

Extinct (2021) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Extinct
Vlerësimi IMDb 5.5 320 vota
Vlerësimi TMDb 6 2 vota

Regjizori

Aktorët

Adam DeVine isEd (voice)
Ed (voice)
Rachel Bloom isOp (voice)
Op (voice)
Ken Jeong isClarance (voice)
Clarance (voice)
Zazie Beetz isDottie (voice)
Dottie (voice)
Jim Jefferies isBurnie (voice)
Burnie (voice)
Catherine O'Hara isAlma (voice)
Alma (voice)
Reggie Watts isHoss/Ernest Shackleton (voice)
Hoss/Ernest Shackleton (voice)
Henry Winkler isJepson (voice)
Jepson (voice)
Alex Borstein isMali (voice)
Mali (voice)
Benedict Wong isDr. Chung (voice)
Dr. Chung (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Black Panther (2018) me Titra Shqip