Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip

Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip

Kthehuni atje ku filloi tmerri.Aug. 20, 2004United States114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas Luftës së Dytë Botërore, Prifti i ri Merrin në panik të një krize mistike shkon në Afrikë. Gjatë një ekspedite, një kishë bizantine gjendet në gjendje të shkëlqyeshme dhe Merrin zbulon se një kriptë edhe më e vjetër është e fshehur në bodrum, në pronësi të djallit …

Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Exorcist: The Beginning
Vlerësimi IMDb 5.1 34,008 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 519 vota

Regjizori

Renny Harlin
Regjizori

Aktorët

Stellan Skarsgård isFather Merrin
Father Merrin
James D'Arcy isFather Francis
Father Francis
Julian Wadham isMajor Granville
Major Granville
Antonie Kamerling isLieutenant Kessel
Lieutenant Kessel
Ben Cross isSemelier
Semelier
Alan Ford isJeffreries
Jeffreries
Ralph Brown isSergeant Major
Sergeant Major
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Honest Thief 2020
The Seventh Day 2021
Brick 2006
The Mule (2018) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
False Positive (2021) me Titra Shqip
Redemption Day 2021
Superstition (2001) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Knuckledust 2020
Halloween 2007