Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 476 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip

Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip

Dikur vëllezër, tani armiq.Dec. 03, 2014United Kingdom150 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia biblike e udhëheqësit rebel Moisiut dhe rebelimi i tij kundër faraonit egjiptian Ramses II, karakterizuar nga çlirimi i mbi 400,000 skllevërve që duhen udhëhequr drejt një arratisjeje legjendare dhe nga plagët e tmerrshme vdekjeprurëse që prekin tokat egjiptiane.

Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Titulli origjinal Exodus: Gods and Kings
Vlerësimi IMDb 6 161,519 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 3,663 vota

Regjizori

Ridley Scott
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Come and See 1985
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Bloodsport III 1996
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Run Hide Fight (2021)
Awake (2021) me Titra Shqip