Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip

Ex Drummer (2007) me Titra Shqip

Jan. 31, 2007Belgium101 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre muzikantë formojnë një grup. Sidoqoftë, këta nuk janë vetëm muzikantë: secili prej tyre ka një të metë që i bën ata veçanërisht të papërshtatshëm për instrumentin e tyre. Kitaristi është i shurdhër, këngëtari jashtë melodisë dhe basisti ka një krah të ngurtë. Atyre u mungon bateristi dhe, për të respektuar veçantinë e grupit, i drejtohen një shkrimtari të famshëm që nuk ka luajtur kurrë daulle. Ai pranon, por fillon një punë manipulimi të destinuar për të prodhuar fatkeqësi të mëtejshme në grupin tashmë të shkatërruar shumë.

Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ex Drummer
Vlerësimi IMDb 7 9,949 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 143 vota

Regjizori

Koen Mortier
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
To: Gerard 2020
Things Heard & Seen 2021
Cordelia 2020
Death to 2020 2020
Senior Moment 2021
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip