Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Evolution (2001) me Titra Shqip

Evolution (2001) me Titra Shqip

Po vjen për të fshirë atë buzëqeshje të trashë nga planeti juaj.Jun. 08, 2001USA101 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shkencëtar i turpëruar dhe një gjeolog zbulojnë në një meteorit thelbin që rregulloi evolucionin në Tokë. Shkëmbi lëshon monstra mutantë që alarmojnë guvernatorin e shtetit dhe ushtrinë e zakonshme budallaqe. Në skenë hyn edhe një mjeke e bukur: ajo do të jetë ajo që do të ndihmojë dy burrat e shkencës në shpëtimin e tyre.

Evolution (2001) me Titra Shqip
Evolution (2001) me Titra Shqip
Evolution (2001) me Titra Shqip
Evolution (2001) me Titra Shqip
Evolution (2001) me Titra Shqip
Evolution (2001) me Titra Shqip
Evolution (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Evolution
Vlerësimi IMDb 6.1 125,317 vota
Vlerësimi TMDb 6 1,668 vota

Regjizori

Ivan Reitman
Regjizori

Aktorët

David Duchovny isDr. Ira Kane
Dr. Ira Kane
Julianne Moore isDr. Allison Reed
Dr. Allison Reed
Orlando Jones isProf. Harry Phineas Block
Prof. Harry Phineas Block
Ted Levine isGeneral Russell Woodman
General Russell Woodman
Ty Burrell isColonel Flemming
Colonel Flemming
Dan Aykroyd isGovernor Lewis
Governor Lewis
Gregory Itzin isCartwright
Cartwright
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Gringo (2018) me Titra Shqip
Children of Men (2006)
Like Father (2018) me Titra Shqip
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip