Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip

Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip

Gjëra të tilla ende ndodhinApr. 02, 2021Germany105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një psikiatër duhet të përballet me pasojat e papritura të punës së tij pasi një nga pacientët e tij kryen një krim. Kur vëllai i viktimës merr vesh për vdekjen e motrës së tij, ai fillon të persekutojë psikiatrin dhe familjen e tij në përpjekje për të marrë hak.

Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Every Breath You Take
Vlerësimi IMDb 5.3 3,314 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 63 vota

Regjizori

Vaughn Stein
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Stillwater (2018) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
Sentinelle 2021
Wanted (2008)
The Thing (2011) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Wildcat 2021
The Hater (2020)
Rogue River (2012) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip