Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Escape Room (2019) me Titra Shqip

Escape Room (2019) me Titra Shqip

Gjeni të dhëna ose vdisni.Jan. 03, 2019United States100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjashtë të panjohur gjenden në një dhomë arratisjeje të padepërtueshme, të detyruar të menaxhojnë një situatë që, plotësisht jashtë kontrollit të tyre, kërkon inteligjencë dhe zgjuarsi për të gjetur të dhëna dhe për t’i shpëtuar vdekjes.

Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Escape Room
Vlerësimi IMDb 6.4 95,212 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 3,082 vota

Regjizori

Adam Robitel
Regjizori

Aktorët

Taylor Russell isZoey Davis
Zoey Davis
Logan Miller isBen Miller
Ben Miller
Deborah Ann Woll isAmanda Harper
Amanda Harper
Jay Ellis isJason Walker
Jason Walker
Nik Dodani isDanny Khan
Danny Khan
Tyler Labine isMike Nolan
Mike Nolan
Yorick van Wageningen isGames Master WooTan Yu
Games Master WooTan Yu
Cornelius Geaney Jr. isCollege Professor
College Professor
Russell Crous isCharlie - Jason's Assistant
Charlie - Jason's Assistant
Bart Fouche isGary - Ben's Boss
Gary - Ben's Boss
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
The Marksman 2021
Tenet (2020)
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)
Rise of the Mummy (2021) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon (2021) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip