Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Escape Room (2017) me Titra Shqip

Escape Room (2017) me Titra Shqip

Le të fillojë loja ...Aug. 31, 2017United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Katër miq marrin pjesë në një dhomë të famshme të arratisjes në Los Angeles në pronësi të Brice, por së shpejti e gjejnë veten duke u marrë me një vrasës demonik të tmerrshëm. Ata do të kenë një orë për të zgjidhur enigmat dhe për të dalë të gjallë nga dhoma.

Escape Room (2017) me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Escape Room
Vlerësimi IMDb 4.3 2,945 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 116 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crisis 2021
RED (2010) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Chaos Walking 2021
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009
Bad Moon 1996