Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Escape from Tarkov. Raid. (2021)

Escape from Tarkov. Raid. (2021)

The full version of the Raid miniseries, combined in a feature film based on Escape from Tarkov action PRG universe.May. 19, 202165 Min.
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në adaptimin e filmit nga Regjisori Anton Rosenberg, publiku hap botën e lojës dhe konfliktin e armatosur që ndodhi në rajonin e Norvinsk, një zonë e veçantë ekonomike në kufirin midis Rusisë dhe Evropës. Palët kryesore operative janë dy kompani private ushtarake – USEC dhe BEAR, duke filluar beteja të ashpra, përfshirë luftimet me bandat e mbetura në qytetin e quajtur Scavs. Protagonisti është në qytetin e okupuar Tarkov, daljet e të cilit bllokohen nga paqeruajtësit e KB dhe trupat ushtarake ruse.

Escape from Tarkov. Raid. (2021)
Titulli origjinal Побег из Таркова . Рейд .
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rambo (2008) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day 1991
The Boondock Saints 1999