Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Equal Standard (2020) me Titra Shqip

Equal Standard (2020) me Titra Shqip

May. 15, 2020Unknown101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jetët e policëve të qytetit të Nju Jorkut përplasen në gërshetimin e historive të racës, gradës, humbjes dhe tradhtisë.

Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Equal Standard
Vlerësimi IMDb 4.7 383 vota
Vlerësimi TMDb 3.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Ice-T isCroft
Croft
Jules Willcox isKathy McKenzie
Kathy McKenzie
Robert Clohessy isInternal Affairs Detective Rullan
Internal Affairs Detective Rullan
Maurice Benard isCaptain Chavat Issak
Captain Chavat Issak
Marc John Jefferies isKenny Williamson
Kenny Williamson
Drew Allen isOfficer
Officer
Chris Kerson isDetective Kevin McKenzie
Detective Kevin McKenzie
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
Second in Command (2006) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Kate (2021) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Species II 1998
The Yin Yang Master 2021
Tracks (2013) me Titra Shqip
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip