Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Endless Rain (2021) me Titra Shqip

Endless Rain (2021) me Titra Shqip

Një letër që filloi rastësisht, Shi i pafundApr. 28, 2021South Korea117 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Young-ho nuk ka ndonjë ëndërr për jetën e tij. Ka tre vjet që studion për të hyrë në universitet. Ai vendos t’i dërgojë një letër shoqes së tij të fëmijërisë So-yeon. Por motra e saj e vogël So-hee merr letrën në vend të motrës së saj të sëmurë. So-hee i shkruan përsëri Young-ho-s, duke pretenduar të jetë So-yeon. Ndërkohë, So-hee kujdeset për motrën e saj të sëmurë dhe gjithashtu drejton një librari të dorës së dytë me nënën e saj.

Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 비와 당신의 이야기
Vlerësimi IMDb 6.7 146 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 4 vota

Regjizori

Cho Jin-mo
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Molly’s Game (2017) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Company K (2004) me Titra Shqip
Infection (2004) me Titra Shqip
Torbaaz (2020) me Titra Shqip
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
Closing the Ring (2007) me Titra Shqip
Yakuza and The Family (2021)
The Silence of the Lambs 1991
King Kong 2005
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip