Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 80 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2fcom
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Eltilerin Savaşı 2020

Eltilerin Savaşı 2020

Jan. 31, 2020Turkey118 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të njohur për përkushtimin e tyre ndaj mediave sociale, kuptimi i Gizem dhe Sultan për martesën është i ndryshëm. Dy gra hyjnë në një garë të pafundme me njëra-tjetrën.

Eltilerin Savaşı 2020
Eltilerin Savaşı 2020
Eltilerin Savaşı 2020
Titulli origjinal Eltilerin Savaşı
Vlerësimi IMDb 5.7 3,741 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 24 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pagglait 2021
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip