Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Elle (2016) me Titra Shqip

Elle (2016) me Titra Shqip

May. 25, 2016BE130 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Michele, një grua në karrierë, sulmohet në shtëpi nga një i huaj. Duke refuzuar t’i japë shumë peshë asaj që ndodhi, Michele trajton problemet e nënës së saj 75-vjeçare, djalit të saj të llastuar dhe të papjekur, ish-burrit dhe të dashurit të saj, me të njëjtën shkëputje të ftohtë dhe të paanshme. Megjithatë, kur sulmuesi duket se nuk ka mbaruar ende me të, Michele vendos të krijojë me të një lloj loje të rrezikshme si macja dhe miun që së shpejti do të përfundojë jashtë çdo kontrolli.

Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elle
Vlerësimi IMDb 7.1 64,207 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,444 vota

Regjizori

Aktorët

Isabelle Huppert isMichèle Leblanc
Michèle Leblanc
Charles Berling isRichard Leblanc
Richard Leblanc
Judith Magre isIrène Leblanc
Irène Leblanc
Vimala Pons isHélène
Hélène
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Battleship (2012) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Best Man Down (2012) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
The Sadness (2021) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip