Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip

Elizabethtown (2005) me Titra Shqip

Është një vend i mirë për të gjetur vetenOct. 06, 2005United States123 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Drew Baylor sapo ka humbur punën dhe të fejuarën e tij kur informohet se duhet të kthehet në qytetin e tij të lindjes Elizabethtown në Kentucky për të marrë pjesë në varrimin e babait të tij. Në aeroplan takon Claire Colburn, një stjuardesë që e ndihmon të rregullojë jetën e tij …

Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elizabethtown
Vlerësimi IMDb 6.4 68,138 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 835 vota

Regjizori

Cameron Crowe
Regjizori

Aktorët

Orlando Bloom isDrew Baylor
Drew Baylor
Kirsten Dunst isClaire Colburn
Claire Colburn
Susan Sarandon isHollie Baylor
Hollie Baylor
Alec Baldwin isPhil DeVoss
Phil DeVoss
Bruce McGill isBill Banyon
Bill Banyon
Judy Greer isHeather Baylor
Heather Baylor
Jessica Biel isEllen Kishmore
Ellen Kishmore
Paul Schneider isJessie Baylor
Jessie Baylor
Jed Rees isChuck Hasboro
Chuck Hasboro
Paula Deen isAunt Dora
Aunt Dora
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Ant-Man and the Wasp 2018
High Risk (1995) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Miss (2020)
The Kid (1921) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip