Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Elite Squad: The Enemy Within 2010

Elite Squad: The Enemy Within 2010

Oct. 08, 2010Brazil115 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Beteja etike e kapitenit Nascimento vazhdon por kësaj here ai përballet me një armik të ri: policinë e korruptuar. Dhe përveç luftimit të krimit të organizuar, protagonisti duhet të merret edhe me një djalë adoleshent.

Elite Squad: The Enemy Within 2010
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Titulli origjinal Tropa de Elite 2
Vlerësimi IMDb 8 80,108 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 1,290 vota

Regjizori

José Padilha
Regjizori

Aktorët

Wagner Moura isTenente-Coronel Nascimento
Tenente-Coronel Nascimento
Irandhir Santos isDiogo Fraga
Diogo Fraga
André Ramiro isAndré Matias
André Matias
Milhem Cortaz isTenente-Coronel Fábio
Tenente-Coronel Fábio
Seu Jorge isBeirada
Beirada
André Mattos isFortunato
Fortunato
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knight and Day (2010)
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Hollow Man 2000
Wonder Woman 1984 2020
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
American Ninja 4: The Annihilation 1990
Centigrade 2020
The Clovehitch Killer (2018)
Honest Thief 2020
Transformers: Dark of the Moon 2011
American Ninja 1985