Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Elite Squad 2007

Elite Squad 2007

On the streets of Rio only the elite surviveOct. 12, 2007Brazil115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Historia e tre burrave – një oficeri dhe dy rekrutëve – të angazhuar në operacionet e BOPE (Batalhao operaçaoes policiais espeçiais), berretat e lëkurës braziliane, ndërsa përgatisin vizitën e Papës në Brazil (1997). Në sfond, korrupsioni, paaftësia dhe burokracia e forcave të policisë në një vend ku krimi është një nga problemet më të ndjera dhe më të gjalla.

Elite Squad 2007
Elite Squad 2007
Elite Squad 2007
Elite Squad 2007
Elite Squad 2007
Titulli origjinal Tropa de Elite
Vlerësimi IMDb 8 99,397 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 1,531 vota

Regjizori

José Padilha
Regjizori

Aktorët

Wagner Moura isCapitão Nascimento
Capitão Nascimento
André Ramiro isAndré Matias
André Matias
Milhem Cortaz isCapitao Fabio
Capitao Fabio
Marcelo Escorel isCoronel Otávio
Coronel Otávio
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Before the Fire (2020)
Hannibal Rising 2007
Species 1995
After the Wedding 2006
Flinch 2021
Godzilla 2014
Active Shooter 2020
The Comeback Trail (2020)
Below Zero 2021 me titra shqip
CQ 2001
Ant-Man and the Wasp 2018