Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip

El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip

Dec. 04, 2020Spain120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1998, Isabel studioi gazetari dhe u detyrua të bënte një praktikë në gazetën e një qyteti të vogël bregdetar në Galicia. Që nga ardhja e saj, ajo ka çdo synim të demonstrojë atë që ka mësuar dhe të dëshmojë se ka atë që duhet për të qenë një profesioniste e madh. Fatkeqësisht, asaj i ngarkohet detyra e shkrimit të nekrologjive që mbërrijnë në redaksi. Sado e mërzitshme që të jetë detyra, Isabel shpejt ngec në nekrologjinë anonime kushtuar një farë Lucia. Duke hetuar historinë pas saj, ajo së shpejti do të zbulojë një histori dashurie, miqësie dhe tradhtie, e cila ndodhi dyzet vjet më parë.

El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal El verano que vivimos
Vlerësimi IMDb 5.9 624 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 56 vota

Regjizori

Carlos Sedes
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lead Us Not Into Temptation (2011) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Waar (2013)
God, Sex and Truth (2018) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip
Classmates Minus (2020) me Titra Shqip